32 296 11 39

Infolinia

[email protected]

Adres E-mail
Bezpłatna wycena

Wyślij zapytanie

O firmie

ab-img
ab-img
30 +

Lat doświadczenia

ab-img

O firmie

O nas

Przez ponad 30 lat działalności na rynku polskim i zagranicznym firma EWMAR-NESS dała się poznać jako wiarygodny i spełniający wymagania klientów partner handlowy. Systematyczne wprowadzanie na rynki nowych produktów pozwala firmie EWMAR-NESS na stałe zwiększanie udziału w rynku oraz ciągły rozwój.

Od 20 lat skutecznie działamy na rynku ogrzewania produkując podzespoły do kotłów centralnego ogrzewania takie jak: wentylatory, motoreduktory oraz palniki na paliwa stałe.

W 2022 roku nawiązaliśmy współpracę z europejskim producentem pomp ciepła i jako wyłączny przedstawiciel na rynku polskim, korzystając z dużego wsparcia technicznego wprowadzamy na rynek polski markę pomp ciepła MaxTherm.

Pompy te produkowane są zgodnie z naszymi wymaganiami i dostosowane do warunków klimatycznych panujących w Polsce. Cechuje je wysoka jakość wykonania, cicha praca oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań takich jak; kompresor z silnikiem inwerterowym BLDC, EEV, nadzór i diagnostyka online – poprzez systemy iOS oraz Android.

This site is registered on wpml.org as a development site.